JAK ZWIĘKSZYĆ LICZBĘ WIZYT NA PROFILU

Zanim twój profil na stronie sugarbaby.pl odniesie sukces, może minąć sporo czasu, ale możesz to przyspieszyć stosując kilka sztuczek. To tak, jak podkręcanie ruchu na stronie internetowej za pomocą technik SEO – chodzi o to, żeby mieć jak najwięcej wejść.
Kiedy zalogujesz się na swój profil, możesz wejść w zakładkę „Zainteresowana”  i sprawdzić kto go odwiedził. Zaglądaj tam jak najczęściej i patrz, jak rośnie liczba wizyt. Im jest ona wyższa, tym więcej masz wiadomości, czyli więcej pieniędzy i mniej problemów.

PAMIĘTAJ O NAGŁÓWKACH
Może nie przykładasz zbyt dużej wagi do nagłówka w twoim profilu bo nie jest on najbardziej wyeksponowaną rzeczą. Pamiętaj jednak, że jest to jedna z niewielu informacji o tobie, jakie on widzi kiedy przeszukuje profile. Twoje zdjęcie pojawi się pośród zdjęć setek innych kobiet, a nagłówek będzie pierwszą rzeczą, jaką on zobaczy. Nie pisz raczej oklepanych tekstów w stylu „Szukam kogoś, kto mnie ozłoci”. Wymyśl coś oryginalnego – na przykład, jeśli lubisz gry wideo, napisz „Naturalna dziewczyna szuka dobrego gracza”.

WPROWADŹ NIECO UROZMAICENIA
Nowe zdjęcie profilowe może przyciągnąć nowego Sugar Daddy. Wrzucaj różne zdjęcia: z wakacji, z klubu, w bikini albo selfie. Wybieraj zdjęcia, na których jesteś sama, żeby go nie dezorientować.  Zadbaj również o to, aby zdjęcia były ustawione jako prywatne. Wtedy będzie musiał zacząć rozmowę żeby móc je zobaczyć.

DROGIE LOKALIZACJE
Jednym z najprostszych sposobów na przyciągnięcie wizyt na swój profil jest zmiana ustawień lokalizacji. Jeśli jesteś z Głogowa, zmień lokalizację na Warszawę, a z pewnością otrzymasz nowe wiadomości. Niektórzy, co prawda, szukają Sugar Baby ze swojej okolicy, ale mogą szybko zmienić zdanie jeśli trafią na odpowiednią kandydatkę. Powiedz mu, że wybierasz się do jego miasta z wizytą albo że możesz przyjechać na spotkanie. To również świetny sposób na szybki urlop jeśli on jest gotów zapłacić za twoją podróż  do miejsca, w którym moglibyście się spotkać.

ZWIĘZŁE SŁOWA KLUCZOWE
Czy wiesz, że na stronie sugarbaby.pl można filtrować wyszukiwania za pomocą słów kluczowych? To znaczy, że on może wpisać jakieś słowo i jeśli pojawia się ono w twoim profilu, wyskoczysz na jego liście wyszukiwań. Może to działać bardzo na twoją korzyść jeśli wypiszesz rzeczy takie, jak „studentka” czy „wspinaczka”. Dobieraj starannie słowa klucze – niech będą ogólne, ale jednocześnie wystarczająco konkretne, aby przyciągnąć jak największą ilość Daddies.

CODZIENNE LOGOWANIE
Jeszcze jedna sztuczka, dzięki której będziesz się pojawiać na początku wyników wyszukiwania. Strona sugarbaby.pl automatycznie pokazuje w pierwszej kolejności osoby, które niedawno się logowały. Dzięki temu te osoby, które logują się najczęściej (a tym samym odpisują na wiadomości) mają najwięcej wizyt na profilu. Najlepiej loguj się codziennie ?

Autor: ADMIN  ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *