JAK ZROBIĆ DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE ?

 

Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego warto wykorzystać poniższe porady dotyczące pierwszego spotkania.

UBIERZ SIĘ Z KLASĄ
Niech to pierwsze wrażenie będzie niezapomniane. Idąc na pierwsze spotkanie, wybierz swój najlepszy strój. Jesteś crème de la crème, skarbie, a nie jakąś pierwszą lepszą ślicznotką. Ubierz się stylowo i szykownie. Połącz klasyczny strój z nowoczesnymi elementami. Dobrze dobrany kostium i buty na płaskim obcasie to delikatne, ale seksowne połączenie. Zostaw szpilki i obcisłą miniówkę w domu. Najlepiej jest zrobić wrażenie poprzez inteligentną, ciekawą rozmowę.

EMANUJ PEWNOŚCIĄ SIEBIE
Nikt się nie oprze kobiecie, która jest pewna siebie. Podkreśl swoje naturalne piękno! Pierwszy kontakt z twoim potencjalnym Sugar Daddy może być onieśmielający, ale postaraj się uspokoić powtarzając tę mantrę: „Jestem spokojna, pewna siebie i opanowana.” Weź kilka głębokich wdechów, żeby uspokoić umysł. Pamiętaj, że nie jesteś kolejną, zwykłą dziewczyną, z którą on po prostu pójdzie na kolację.

PAMIĘTAJ O MANIERACH
Kontroluj swoje zachowanie, a przekonasz się, że on nie będzie w stanie oderwać od ciebie wzroku. Czyny mówią więcej, niż słowa. Zachowuj się jak przystało na damę, którą jesteś i zawsze kładź serwetkę na kolanach. Może się wydawać, że każdy zna zasady savoir vivre’u przy stole, ale wiele osób ich nie przestrzega. Zostaw telefon w torebce. Skup się na swoim towarzyszu, a nie na urządzeniu.

PIERWSZE WRAŻENIE – WSKAZÓWKI
Stwórz z nim nić połączenia zadając mu pytania otwarte, ale nie bądź zbyt wścibska. Utrzymuj kontakt wzrokowy – im więcej, tym lepiej – to dobry sposób na rozkochanie w sobie drugiej osoby. Teraz nie czas na rozglądanie się za businessmanami w restauracji. Hello! Masz na wyciągnięcie ręki kogoś, kto może zmienić twoje życie na lepsze.

CO DALEJ?
Randka poszła świetnie, on zapłacił rachunek i dał obsłudze hojny napiwek. Spodobał ci się. Jest między wami chemia i w czasie spotkania ani razu nie spojrzał na zegarek, żeby sprawdzić godzinę. Wiadomo, co ci chodzi po głowie – czy to ten? Szczegóły waszej relacji najlepiej jest ustalić w bardziej prywatnym miejscu, albo nie od razu na pierwszej randce. Dyskrecja przede wszystkim, musisz zachować twarz.
Możesz poczuć silną więź i pokusę, żeby od razu otwarcie dokonać wszystkich ustaleń, ale lepiej się wstrzymać aby zachować klasę. Dotknij delikatnie jego ramienia i powiedz, jak bardzo się cieszysz, że jest szczęśliwy. Nie ma znaczenia czy jest trzy czy trzydzieści lat starszy od ciebie – zawsze warto połaskotać męskie ego. Pokaż mu, że jak nikt zasługujesz na wsparcie, a będziesz na prostej drodze do wymarzonego związku z Sugar Daddy.

 

Autor: ADMIN ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *