DLACZEGO ON NIE ODPISUJE?

 

Kiedy po raz pierwszy zakładasz profil jako Sugar Baby, jest bardzo dużo kwestii, których MUSISZ być świadoma. Głównym błędem, jaki wszystkie popełniamy jest dawanie z siebie wszystkiego już na starcie. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się: Dlaczego on nie odpisuje? Jeśli tak, to ten blog jest właśnie dla ciebie.
Pozwól, że cię oświecę: Nie każdy mężczyzna będzie chętny, żeby otworzyć przed tobą swój portfel i dawać ci hojne kieszonkowe co miesiąc oraz wozić cię drogim autem tylko dlatego, że masz waginę! Musisz mieć w sobie to coś… musisz być wyjątkowa. Sugar Daddy wie, kiedy dziewczyna szuka tylko pieniędzy i tak naprawdę nic go bardziej nie zniechęca.
Musisz pamiętać, że jest to strona pełna bardzo bogatych mężczyzn, którzy szukają relacji bez zobowiązań, a my jako kobiety odgrywamy w tej wymianie bardzo ważną rolę!
Chcę ci dać 5 kluczowych porad dotyczących rejestrowania się jako Sugar Baby na sugarbaby.pl:

1) DOBIERZ ODPOWIEDNIE ZDJĘCIA

To chyba jest jasne. Pierwsza rzecz, jaką widzi Sugar Daddy wchodząc na twój profil są twoje zdjęcia! Wybierz takie, na których wyglądasz najlepiej. Nie zachęcam do oszukiwania, ale zawsze można ukryć jakieś drobne niedoskonałości, a nawet zamienić się w niezłą seksbombę! Powinnaś mieć na profilu przynajmniej 2 zdjęcia całej sylwetki i 3 zdjęcia twarzy.

2) NIE PROŚ O UWAGĘ

Wiele dziewczyn pokazuje, że są w pewnym sensie zależne od mężczyzn kiedy tylko otrzymają od nich nieco uwagi. Kiedy tylko Sugar Daddy zobaczy, że jesteś od niego całkowicie zależna, sprawa może bardzo szybko pójść niewłaściwą dla ciebie drogą (chyba że on się zakocha i zechce, abyś towarzyszyła mu w podróży po drogach południowej Francji). Jeśli on będzie widział, że tak naprawdę go nie potrzebujesz, staniesz się dla niego bardziej tajemnicza, dzięki czemu będzie chętniej do ciebie wracał.

3) NIE JESTEŚ JEDYNA

Jednym z największych błędów nowej Sugar Baby jest przekonanie, że jest jedną jedyną i że on nie rozmawia z innymi kobietami. W rzeczywistości w dziewięciu przypadkach na dziesięć on utrzymuje również inne kontakty. Jeśli myślisz, że umawia się tylko z tobą, wychodzisz na zapatrzoną w siebie laleczkę, która nie ma poczucia moralności. Jestem pewna, że kiedy pokażesz swoja prawdziwą twarz, staniesz się bardziej seksowna w oczach KAŻDEGO faceta, niż kiedy będziesz podkreślać tylko śliczną twarz i drogie ciuchy.

4) NAJPIERW ZBUDUJ PRZYJAŹŃ

Z doświadczenia wiem, że jest to jeden z najważniejszych kroków początkującej Sugar Baby. NIE jesteś prostytutką więc powinnaś stworzyć przyjazną relacją zanim dojdzie między wami do jakiejkolwiek umowy! Każdy facet lubi kiedy kobieta chce najpierw poznać jego osobowość zanim zajrzy do jego kieszeni. Prowadzenie szczerej rozmowy automatycznie prowadzi do wzajemnego poznania się. To już samo w sobie świetnie przełamuje lody ponieważ twój Sugar Daddy dzięki temu będzie wiedział gdzie cię zabrać, a nawet co ci kupić na pierwszą randkę i nie będzie to niezręczne.

I jeszcze jedna, bardzo ważna rzecz…

5) ZACHOWAJ MOŻLIWOŚĆ WYBORU I BĄDŹ REALISTKĄ

Nie ograniczaj się od razu do tylko jednego mężczyzny. Idź na przynajmniej jedną lub dwie randki zanim wybierzesz najlepszego kandydata na Sugar Daddy. Zauważyłam, że jeśli się spieszysz na samym początku, wszystko się potem psuje. Jeśli sprawy nie pójdą po twojej myśli, będziesz musiała zaczynać od nowa! (Szczególnie jeśli nie masz w zanadrzu żadnych innych Sugar Daddies).
Bardzo wysokie oczekiwania również mogą być dla ciebie zgubne. Oczywiście w pełni to rozumiem! Jako kobiety wyobrażamy sobie, że bogaci mężczyźni są bardzo przystojni i jeżdżą najdroższymi samochodami, co bardzo często nie jest prawdą. Kiedyś spotykałam się z Sugar Daddy, który był co prawda prezesem wielu firm na całym świecie, ale w ogóle nie lubił prowadzić auta i wolał chodzić na randki albo brać taksówkę.
Zachowaj otwarty umysł i daj szansę różnym osobom. Na dłuższą metę z pewnością ci się to opłaci!

Mam szczerą nadzieję, że przydadzą ci się wskazówki z tego artykułu. Niektóre z nich wynikają ze zdrowego rozsądku, ale większość bierze się po prostu z doświadczenia. Wprowadzaj je w życie krok po kroku, a z pewnością znajdziesz swojego idealnego Sugar Daddy!

 

Autor: Sugar Baby ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *