CZY MUSZĘ Z NIM SYPIAĆ?

 

Istnieje powód, dla którego mówimy o „związku na twoich zasadach” – to ty decydujesz o tym, gdzie leżą granice, których musi przestrzegać twój Sugar Daddy. Często słyszę pytanie o to, czy trzeba z nim sypiać. Odpowiedź jest prosta: nie!

KROK PO KROKU

Twoja relacja z Sugar Daddy rozwinie się w swoim tempie. Zaraz po tym, jak nawiążesz z kimś kontakt, wcale nie musisz mieć ochoty od razu iść z nim do łóżka. To zależy tylko od ciebie.
Kiedy pytasz czy musisz sypiać ze swoim Sugar Daddy, to jakbyś pytała, czy musisz iść do łóżka z każdym mężczyzną, który zabrał cię na randkę. Czasem się to zdarzy, a czasem nie. Na pierwszej randce raczej nie radziłabym uprawiania seksu.

PLATONICZNI SUGAR DADDIES

Czy naprawdę istnieją platoniczni Sugar Daddies? Tak, oczywiście. Mężczyźni szukają relacji z platoniczną Sugar Baby z różnych powodów. Niektórzy są żonaci i nie chcą zdradzać swoich żon, inni nie mają wysokich potrzeb seksualnych, a jeszcze inni po prostu chcą tylko przyjaźni. Naprawdę.

JAK ZNALEŹĆ PLATONICZNEGO SUGAR DADDY?

To trudne pytanie, z kilku powodów. Po pierwsze, raczej nie powinnaś pisać na swoim profilu, że jesteś zainteresowana tylko relacjami platonicznymi, nawet jeśli tak jest.
Sugar Daddy nie liczy na to, że od razu pójdziesz z nim do łóżka więc nie ma nic złego w tym, że najpierw się z nim spotkasz, a potem o tym porozmawiasz. Jeśli zapyta cię przed spotkaniem czy się z nim prześpisz, powiedz, że nie wiesz. Bo skąd możesz wiedzieć? Nigdy go nie widziałaś na żywo!
Jeśli będzie między wami chemia i on pokaże, że podobasz mu się jako osoba, będzie chciał spędzać z tobą czas i pomóc ci nawet jeśli nie będziecie uprawiać seksu. Kiedy temat wypłynie, możesz mu powiedzieć, że nie jesteś gotowa na kolejny krok lub że w ogóle nie jesteś tym zainteresowana.

CO JEŚLI CHCĘ PÓJŚĆ Z NIM DO ŁÓŻKA?

Rób to, na co masz ochotę. Jeśli on ci się spodobał i masz ochotę na coś więcej, świetnie. Trzymaj swoje emocje na wodzy i stawiaj bardzo jasno i wyraźnie granice. Uprawianie seksu nie jest czymś, czego trzeba się wstydzić, a starsi panowie są świetni w łóżku.

 

Autor: Sugar Baby ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *