CZERWONE ŚWIATŁO DLA SALT DADDY

 

Chyba każdej z nas się to przydarzyło – dostajesz wiadomość od potencjalnego Sugar Daddy, który niby ma zmienić twoje życie. Zaczynasz marzyć o tym, że ktoś płaci twój czynsz i kupuje ci nową torebkę Chanel i z tego wszystkiego nie zauważasz zapalających się czerwonych świateł.
Cukier (sugar) i sól (salt) wyglądają niemal identycznie, dlatego trzeba umieć oddzielić jedno od drugiego i zdecydować czy warto w kogoś zaangażować czas i uczucia oraz niepotrzebnie robić sobie nadzieje na podniesienie swojego statusu u boku Salt Daddy.

CZERWONE ŚWIATŁO #1

Mówi dużo o tym, jaki tak naprawdę powinien być „Prawdziwym Sugar Daddy” i krytykuje innych mężczyzn ogłaszających się na stronie.
Choć oczywiście od każdej zasady są wyjątki, atrakcyjny mężczyzna o wysokim statusie rzadko osiąga sukces poprzez krytykowanie innych. To tak, jak podczas normalnej randki mężczyzna nie stanie się bardziej męski tylko przez to, że będzie ciągle powtarzał jaki z niego maczo. W świecie sponsoringu jest tak samo – liczą się czyny, nie słowa.
Zawsze powtarzam: Jeśli idąc na randkę wyglądam tak dobrze, jak na zdjęciach, a nawet lepiej, dotrzymuję w ten sposób swojej części umowy. Daję dowód na to, że jestem tym, kim mówiłam, że jestem. Prawdziwy Sugar Daddy ma za zadanie udowodnić swoimi czynami, że jest tak zamożny i atrakcyjny, jak oobiecywał. Jeśli jest w stanie dawać ci tylko obietnice, czas odwrócić się na pięcie i zakończyć tę historię.

CZERWONE ŚWIATŁO #2

Zauważasz niezgodności pomiędzy tym, co widnieje na jego profilu a tym, co mówi.
Musisz koniecznie przeczytać z uwagą to, co Sugar Daddy pisze o sobie na profilu zanim zdecydujesz się z nim porozmawiać. Sprawdź jaki podaje wiek, imię, zawód i status finansowy. Bardzo często mam przed sobą otwarty profil kiedy po raz pierwszy do kogoś dzwonię, żeby porównać podane informacje z tym, co usłyszę.
Co prawda wielu mężczyzn, którzy odnieśli sukces, niechętnie dzieli się szczegółowymi informacjami na swoim profilu. Zapytaj z góry czy jest coś, czego nie powiedział o sobie na stronie. Zazwyczaj nazwy użytkowników zarówno w przypadku Sugar Daddies, jak i Sugar Babes są zmyślone aby zachować pewien poziom dyskrecji. Jeśli przyzna się do tego, że pewne dane nie są prawdziwe, możesz mu trochę bardziej zaufać. Zdarzyło mi się, że mężczyźni wysyłali mi linki do stron internetowych swoich firm czy wzmianek w artykułach, aby udowodnić mi, że są osobami, za które się podają. Pamiętaj, że Sugar Daddy, który ma szczere intencje będzie chciał sprawić abyś przede wszystkim czuła się komfortowo i bezpiecznie.

CZERWONE ŚWIATŁO #3

Jeśli nie stawia spraw jasno, nie warto tracić na niego czasu.
Nie możesz się spodziewać zbyt wiele po potencjalnym Sugar Daddy jeśli nie jest on w stanie napisać o sobie choćby jednego paragrafu. Jeśli widzisz ofertę, w której nie widać żadnego zainteresowania inną osobą, a jest jedynie mowa o jego oczekiwaniach, możesz być raczej pewna, że nie ma szans na to, aby romans z taką osobą przerodził się w dłuższą relację. Często dostaję wiadomości od kandydatów, którzy będą przejazdem w moim mieście szukają jedynie rozrywki na kilka nocy. Ignoruję te propozycje lub kulturalnie je odrzucam ponieważ szukam kogoś, kto pomoże mi podążać moją drogą a nie dla kogo będę jedynie przystankiem w jego podróży!
Podobnie, jeśli twój profil jest ubogi, jest większe prawdopodobieństwo, że będziesz dostawać mało konkretne odpowiedzi na twoje wiadomości. Mów jasno i pewnie o tym, czego chcesz i czego szukasz, ale zachowaj przy tym otwarty umysł. W ten sposób będziesz miała większe możliwości skorzystania ze wszystkich dobrodziejstw świata Sugar Baby i unikać tych Salt Daddies, dla których jesteś zbyt słodka.

 

Autor: Sugar Baby ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *