BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA !!!

 

 

Wszyscy wiemy, że świat randkowania online wiąże się z pewnym ryzykiem – nawet, gdy nie mamy do czynienia z jakimkolwiek sponsoringiem. Sugarbaby.pl jest bardzo bezpiecznym portalem, lecz jego użytkownicy zawsze powinni zachowywać ostrożność.

Pamiętaj, że zdrowy rozsądek i internet to twoi dwaj najlepsi przyjaciele, którzy zapewnią ci bezpieczeństwo. Jednak postanowiliśmy zamieścić tu jeszcze kilka prostych wskazówek, które pozwolą Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

BLOKUJ LUB ZGŁASZAJ OSOBY.

To pierwsza i najważniejsza zasada. Nieważne, czy chodzi o zachowanie w świecie wirtualnym czy realnym – jeżeli ktoś sprawia, że czujesz się niekomfortowo lub wydaje się być oszustem, to zgłoś tę osobę bez wahania!

Wszystkie raporty są przez nas traktowane bardzo poważnie, a w przypadku potwierdzenia zarzutów konto takiej osoby zostanie bezzwłocznie zawieszone. W ten sposób umożliwisz innym kobietom uniknięcie przykrych sytuacji, a zachowanie zgłoszonej osoby zostanie odnotowane. Możesz również zablokować dowolną osobę, z którą nie chcesz utrzymywać kontaktu.

ZAWSZE SPOTYKAJ SIĘ W MIEJSCACH PUBLICZNYCH.

Jest to niezwykle ważne, ale też często trudne do przyjęcia przez dziewczyny korzystające ze sponsoringu. Jeżeli mężczyzna chce się spotkać w pokoju hotelowym bądź w jego mieszkaniu, może wydawać się to kuszącą propozycją. To zrozumiałe, że faceci chcą zachować dyskrecję, ale jeżeli tak im na tym zależy, to przecież zawsze można znaleźć mnóstwo zacisznych zakamarków w klubach czy restauracjach.

Nieważne jaką usłyszysz wymówkę, zapraszanie kogoś zupełnie obcego do własnego domu to nie jest dobry pomysł. Żadne pieniądze nie są w stanie zrekompensować narażenia twojego bezpieczeństwa.

NIE UJAWNIAJ SWOICH DANYCH BANKOWYCH.

Nie jest zbyt dobrym pomysłem udostępniać komuś swoje dane bankowe zanim poznasz tę osobę osobiście. Być może sponsor chce wysłać ci jakieś pieniądze przed waszym spotkaniem, lecz zawsze możesz skorzystać z innych sposobów, które nie wymagają podawania numeru konta bankowego lub karty kredytowej.

Nie należy jednak prosić o pieniądze z góry. Jest to sprzeczne z zasadami panującymi na naszej stronie i będzie skutkowało zawieszeniem konta. Jeżeli potencjalny sponsor bardzo chce ci coś przesłać, skorzystaj z opcji takich jak PayPal, gdzie jedyną informacją połączoną z kontem jest twój adres email. Dzięki temu wszelkie transakcje odbędą się sprawnie i bez żadnego ryzyka.

MIEJ ZE SOBĄ GAZ PIEPRZOWY.

Nie chodzi o to, że na pewno będziesz musiała go użyć, ale świadomość, że będziesz w stanie obronić się przed większym od siebie napastnikiem doda ci pewności siebie. Przed użyciem go w sytuacji zagrożenia dobrze jest nauczyć się jego obsługi ? Małe puszki z gazem pieprzowym można kupić w wielu sklepach oraz w Internecie.

UŻYWAJ UNIKALNYCH ZDJĘĆ.

Choć może to zabrzmieć szokująco, zdjęcia umieszczane na twoim profilu mogą być użyte do wyszukiwania treści obrazem. Oznacza to, że ktoś może zapisać twoje zdjęcie umieszczone na portalu, wrzucić je na Google i znaleźć wszelkie inne strony, na których się ono znajduje. Przerażające, nie?

Dlatego też zadbaj o to, aby twoje idealne selfie czy fotki z wakacji był unikalne i nie znajdowały się w jakimkolwiek innym miejscu w Internecie. Jeżeli zupełnie nie obchodzi cię, czy ktoś połączy twoją osobę z tymi zdjęciami, nie jest to wtedy powód do zmartwienia. Lecz w przypadku większości z was, które nie chcą, żeby potencjalny sponsor śledził was na Instagramie – posłuchajcie tego ostrzeżenia i korzystajcie ze zdjęć, które nie znajdują się w żadnym innym miejscu w sieci.

 

Autor:  Admin ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *